Dom i Ogród Porady

Jak stworzyć łazienkę pełną dobrej energii?

Jak stworzyć łazienkę pełną dobrej energii?

Dom to swego rodzaju enklawa, gdzie można odprężyć się i wreszcie być sobą po ciężkim dniu. To szczególnie ważna przestrzeń jesienią, kiedy na samą myśl o nadejściu listopada najchętniej nie ruszałbyś się z niego i zapadł w zimowy sen, by obudzić się dopiero wiosną. Czy istnieje jakiś sposób, by tego uniknąć? Humor można sobie poprawić wprowadzając drobne zmiany do łazienki.

Ostatnimi czasy główną rolę w przestrzeni domowej odgrywa nie salon, a właśnie łazienka. To ona coraz częściej staje się prawdziwą oazą relaksu. Akcesoria łazienkowe od Jaquar są minimalistyczne i mają całą masę zwolenników (firma wyposaża ponad 2,4 mln łazienek rocznie). Żyjemy w cywilizacji nadmiaru i dopiero w nowocześnie urządzonych łazienkach  możemy złapać oddech, a minimalizm produktów Jaquar koi nerwy i uspokaja.

Czasem nie jesteśmy świadomi też tego, jak duży wpływ na nasze samopoczucie mają kolory. Skoordynowane wzornictwo marki Jaquar to ważne zagadnienie dla producenta. Ważne jest też, by w łazience dominowały nie tylko modne kolory, ale zgodne z preferencjami użytkowników.  Pomocne w ich ustaleniu będą baterie od Jaquar. Mienią się w ich ofercie miedź antyczna, złoto, czarny mat i wiele innych. Dodajmy też, że te wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju baterie powstały z inspiracji naturą i eleganckimi, płynnymi liniami współczesnej architektury. Na przykład kran przypomina ptaka siedzącego na brzegu basenu, dźwignia i wylewka baterii kranowej połączone są w jedną, przyjazną formę, która jest prosta i przyjemna w użyciu. „Ogon” działa jak dźwignia, która porusza się płynnie w rękach użytkowników.

Elementem, którego nie może zabraknąć w łazience, a który zdecydowanie poprawia humor jest wolnostojąca wanna. To prawdziwie filmowy element zawsze poprawi nastrój osobie, która się w niej zanurzy. Jaquar proponuje unikatowy styl Queen’s – retro takich produktów. Kąpiel w pięknej retro wannie wypełnionej cudnie pachnącą pianą to doskonały  przystanek, by pozwolić głowie i ciału odpocząć, zrelaksować się i na chwilę wyłączyć.

A jak ktoś woli szybko wpaść pod prysznic, by poczuć się zgodnie z powiedzeniem, jak  nowo narodzony to warto pomyśleć o prysznicu deszczownicy, który idealnie relaksuje i odstresowuje. Dzięki niemu łazienka staje się prawdziwą strefą relaksu i to niewielkim kosztem. Jeden element, a zyskujemy tak wiele! W Jaquar żadne produkty nie powstają przypadkowo, bo producenci dobrze wiedzą jak harmonijny design jest ważny w życiu współczesnego człowieka z powodu chaosu, który panuje  w dzisiejszym świecie. Przypomnijmy tylko, że bateria Tailwater zdobyła jedną z najbardziej prestiżowych nagród międzynarodowych dla projektantów – Red Dot 2018!

W dzisiejszym świcie podświadomie dążymy do harmonii w domowym otoczeniu i szukamy najlepszych rozwiązań. W produktach łazienkowych od Jaquar poszukiwanie najlepszych rozwiązań funkcjonalnych przy ich tworzeniu to podstawa. Wszystko po to, by dopasować się  do potrzeb i wymagań wymagających odbiorców. A co najważniejsze… poprawić im humor!

Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.

https://www.jaquar.pl/

Similar Posts